Opis stanowiska:

Jakie mamy dla Ciebie zadania?

  • Obsługa Klientów w salonie samochodowym w zakresie sprzedaży produktów finansowych (kredyty, leasingi) i ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży samochodów
  • Wykonywanie czynności związanych z zawieraniem umów finansowych i/lub ubezpieczeniowych
  • Rozliczenie transakcji
  • Raportowanie prowadzonych działań

Możliwości:

Dlaczego warto z nami pracować:

  • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • Zapewniamy wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowy
  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Oferujemy pełną wyzwań pracę u lidera rynku w branży motoryzacyjnej
  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników
  • Oferujemy pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych
  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)
  • Dla naszych Pracowników oferujemy zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Wymagania:

Aplikuj, jeśli:

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych -  znajomość kredytów i leasingów samochodowych będzie dodatkowym atutem!
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z Klientem indywidualnym
  • Wyznaczasz się wysoko rozwiniętymi zdolnościami handlowymi - a nawiązywanie kontaktów i budowanie dobrych relacji przychodzą Ci z łatwością
  • Znasz standardy obsługi Klienta i potrafisz skutecznie negocjować
  • Prezentujesz pro kliencką postawę i wysoką kulturę osobistą
  • Jesteś dobrze zorganizowany i nastawiony na realizację celów
  • Potrafisz sprawnie obsługiwać MS Office
  • Mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych w tym ubezpieczeń komunikacyjnych

Pracodawca:

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa, posiadamy autoryzacje takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, Mitsubishi, Nissan, SEAT, Suzuki, Opel, Volvo.

Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.

W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.