Opis stanowiska:

  • Organizowanie i kontrola procesów oraz procedur gospodarki magazynowej
  • Zarządzanie wielooddziałowe
  • Nadzór i kierowanie pracą magazynów oraz podległej struktury
  • Zapewnienie sprawnej obsługi logistyczno-spedycyjnej klienta uzgodnionego w SLA
  • Realizacja budżetu działu
  • Budowanie relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Monitorowanie procesów magazynowych, identyfikacja obszarów wymagających optymalizacji i wdrażanie odpowiednich zmian
  • Cykliczne wizytacje i kontrole magazynów

Możliwości:

Oferujemy:

  • Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników
  • Oferujemy pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych
  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport, dostęp do platformy do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego i inne)
  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
  • Oferujemy zniżki na produkty i usługi Holding1

Wymagania:

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie jako Kierownik Magazynu dużej wielooddziałowej struktury
  • Znajomość zasad i standardów prowadzenia gospodarki magazynowej
  • Doświadczenia i sukcesy związane z zarządzaniem projektami w obszarze logistyki i magazynowania (w tym doświadczenie w projektowaniu i wdrożeniu nowych systemów logistycznych)
  • Wysoki poziom kompetencji managerskich i umiejętności interpersonalnych
  • Umiejętność delegowania i egzekwowania zadań
  • Zdolności analitycznego myślenia, planowania, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem
  • Praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Czynne prawo jazdy kat B i gotowość do podróży służbowych na terenie kraju

Mile widziane:

  • Doświadczenie w procesach logistycznych dla kanału e-commerce
  • Znajomość branży części i akcesoriów motoryzacyjnych

Pracodawca:

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa, posiadamy autoryzacje takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, Mitsubishi, Nissan, SEAT, Suzuki, Opel, Volvo. Posiadamy także własną Hurtownię Części i Akcesoriów Motoryzacyjnych.

Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.