Opis stanowiska:

W zakresie obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Pracownika Myjni Samochodowej będzie:

  • Przygotowanie samochodów nowych do wydania dla Klientów
  • Obsługa myjni samochodowej w zakresie mycia zewnętrznego i wewnętrznego samochodów
  • Przyjmowanie i odbiór samochodów z transportu

Możliwości:

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na okres 1 roku)
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Wszelkie niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor
  • Zniżki na produkty i usługi Holding1
  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Dyspozycyjność, samodzielność, dokładność oraz systematyczność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzenia samochodu
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Pracodawca:

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa, posiadamy autoryzacje takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, Mitsubishi, Nissan, SEAT, Suzuki, Opel, Volvo. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Poszukujemy Kandydatów do wielomarkowego autoryzowanego serwisu Grupy PGD (Volvo, Nissan, Suzuki, Hyundai, Ford) na stanowisko: Pracownik Myjni Samochodowej