Dezynfekcja klimatyzacji za 149 zł
Rabat od 10% na filtr pyłkowy przy usłudze dezynfekcji klimatyzacji.

Wykonamy dezynfekcję klimatyzacji w Twoim samochodzie.
Dodatkowo otrzymasz rabat -10% na filtr pyłkowy.

Sezon letni w pełni i to z wysokimi i wymagającymi temperaturami. System klimatyzacji w naszym samochodzie jest zatem wysoko eksploatowany. Nie zapominajmy, że bezpieczne użytkowanie klimatyzacji wiąże się z jej cykliczną kontrolą i dezynfekcją.

W układzie wentylacyjnym panuje środowisko idealne do rozwoju drobnoustrojów, grzybów, bakterii oraz patogenów, które są groźnie dla naszego układu oddechowego. Stąd konieczność regularnej kontroli i dezynfekcji klimatyzacji.

Do wyboru mamy dwie tak samo skuteczne metody dezynfekcji klimatyzacji: płynem lub ozonem. O szczegółach, które pozwolą Ci dokonać wyboru metody odpowiedniej dla twojego samochodu dowiesz się w naszym serwisie.

Przeprowadzając dezynfekcję którakolwiek metodą, ale w profesjonalnym serwisie masz pewność, że została ona wykonana odpowiednimi środkami oraz w sposób rzetelny i bezpieczny dla Twojego zdrowia.

Warto wiedzieć, iż kompleksowe zadbanie o układ klimatyzacji wiąże się z wymianą filtra.

To właśnie on zabezpiecza wnętrze samochodu przed zanieczyszczeniami. Dlatego aby w pełni zabezpieczyć swój samochód przed warunkami zewnętrznymi warto zastosować wymianę filtra. Szczególnie polecamy filtr wzbogacony o aktywny węgiel. Posiada on złoża węgla aktywnego, co zwiększa jego funkcjonalność i skuteczność -nie pozwala wtargnąć do wnętrza pojazdu wielu szkodliwym gazom, takim jak spaliny benzynowe, siarka, węglowodory itp. Ponadto, złoża węglowe filtrują także pyłki kwiatowe, co wiosną jest niezwykle istotne dla alergików. Pełna informację na temat tej usługi przedstawia nasi doradcy serwisowi.

Warszawa
ul. Krasnobrodzka 5

tel.: 22 510 00 97