A574_seat_rabatleasing_1080x1080_01 (1)

TWÓJ IDEALNY SEAT

Zimowe podróże już w planach?  Wyjedź swoim nowym Seatem z salonu jeszcze w tym roku! Modele Ibiza, Arona i Ateca teraz dostępne w wyjątkowej ofercie, a do tego z rabatem nawet do 5 000zł!

Wybierz Seata idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb i ciesz się komfortem z jazdy.

 

A245_1

HYUNDAI - OFERTA DLA GRUP ZAWODOWYCH

Hyundai wychodzi naprzeciw potrzebom różnych grup zawodowych, oferując specjalne warunki zakupu. Skorzystaj z oferty, skierowanej właśnie do Ciebie i skontaktuj się z nami w celu ustalenia indywidualnych, korzystnych dla Ciebie warunków finansowania nowego samochodu. Upust nawet do 7%. 

A245_2

KIA #GoElectric

Zamień swój samochód spalinowy na nowy samochód elektryczny, kupując jeden z naszych modeli. Skorzystaj z atrakcyjnego pakietu korzyści oraz dopłat do 27 000zl w ramach programu rządowego „Mój elektryk”.

baner

JEEP WRANGLER

Wybierz Jeepa Wranglera Unlimited Hybrid! Teraz dostępny od ręki. Odkryj Bezkompromisowy Napęd o Mocy 380KM i Przyspieszaj w 6,4s. do 100km/godzinę. 

Tonale_EDIZIONE SPECIALE_hero

ALFA ROMEO TONALE

Ruszyła możliwość składania zamówień na Tonale w wersji wersja „EDIZIONE SPECIALE”. Ta konfiguracja bogato wyposażona w najnowsze technologie i systemy łączności, charakteryzująca się typowym dla Alfy Romeo sportowym charakterem.

A248_700x700

CUPRA FORMENTOR & LEON

Wybierz jeden z dwóch najbardziej emocjonujących modeli CUPRA dla siebie!
CUPRA Formentor  – model, który idealnie wpisuje się w DNA marki. Unikalny SUV coupé, wyjątkowy, odważny i innowacyjny – zapewni Ci to, co najlepsze w marce CUPRA. Dostępny w leasingu z 0% opłaty własnej oraz ratą netto/mies. od 1418 zł.

Zdecyduj się na progresywny, śmiały design – CUPRA LEON. Efektowny i sportowy wygląd podkreślają ostrzejsze i bardziej dynamiczne linie. Dostępny w leasingu z 0% opłaty własnej oraz ratą netto/mies. od 1611 zł.

Fiat_Elektryk

W PEŁNI ELEKTRYCZNY FIAT

Kup Dostępnego od Ręki Nowego Elektrycznego Fiata 500 z Dopłatą w Programie „Mój Elektryk. Dofinansowanie do 27000zł. Ciesz się nim w Wersji Hatchback, Cabrio lub 3+1 bez Oczekiwania.