Grupa PGD to powiązane kapitałowo i organizacyjnie firmy z branży motoryzacyjnej (pierwsza polska grupa dealerska); prekursor wielomarkowości w Polsce i pierwszy polski dealer, który utworzył (wielomarkowy) salon samochodowy za granicą. Marki wchodzące w portfolio Grupy PGD to Abarth, Alfa Romeo, Cupra, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, Kia, Mitsubishi, Nissan, Opel, Seat, Suzuki i Volvo.

 PGD Flota funkcjonuje w strukturach Grupy PGD jako niezależny, ponaddealerski dział, który wychodzi naprzeciw specyficznym wymaganiom flotowym. Dział tworzy kilkunastu profesjonalistów pracujących w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Pracownicy PGD Flota to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Obsługa obejmuje pełny cykl zakupowy – od przygotowania indywidualnej oferty, aż po dedykowaną obsługę serwisową.

Nadrzędnym celem pracowników PGD Flota jest pomoc Klientom firmowym w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z rozbudową i utrzymaniem floty samochodowej. Zakres naszej działalności to przede wszystkim:. 

  • sprzedaż samochodów nowych na indywidualnie negocjowanych warunkach,
  • wynajem przedkontraktowy,
  • obsługa posprzedażowa,
  • wynajem długoterminowy,
  • zarządzanie flotą,
  • pomoc w pozyskaniu korzystnego finansowania.

Dzięki ogromnej skali działalności gwarantujemy naszym klientom nie tylko specjalne ceny wynikające z warunków sprzedaży flotowej i wieloletniego doświadczenia w sprzedawanych markach, ale również pełny zakres wyposażenia dodatkowego oraz wykonanie zabudów samochodów dostawczych (chłodnie, kontenery, wywrotki, autobusy, samochody specjalne).